Работа

Welder on Refrigerator

2000 $ в месяц
Посадка на судно:
ASAP
Продолжительность контракта:
4 months
Тип судна:
Refrigerator
Год постройки судна
1997
Уровень английского
Средне и выше
Glory Maritime ServicesПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
OPEN POSITION FOR REEFER VESSEL

WE ARE LOOKING FOR UKRAINIAN GOOD EXPERIENCED WELDER CANDIDATE ON REEFER VESSEL.
SALARY – 2000 USD, DURATION – 4 MONTHS, JOINNG ASAP!!! OWNER GERMAN
REQUIREMENTS:
- MINIMUM WORKING EXPERIENCE - 3-4 CONTRACTS IN RANK, WITH STABLE SEA SERVICE
- GOOD ENGLISH
- READY TO DEPART FROM ODESSA AIRPORT
- AGE LIMIT – 55 y.o
- ONLY UKRAINIAN CREW.

CONTACT DETAILS: +38 097 25 20 971 (10-00 -15-00 from Monday till Friday)- PLS SEND YOUR CV WITH INDICATION OF YOUR POSITION AND TYPE OF THE VESSEL IN THE TOPIC "Welder for Reefer" to our email: glory@te.net.
Посмотреть другие предложения по работе для должности Welder
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств, , Рефрижератор,