Работа

Full Crew for ASD Vessel

Вакансия размещена: 08.11.2021 22:44
1 $ в месяц
Посадка на судно:
ASAP
Продолжительность контракта:
Permanent
Тип судна:
Tug Boat
Экипаж
Any
Уровень английского
Хорошо и выше
Вакансия размещена
Overseas Marine servicesПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
Urgently required Full Crew for ASD Vessel
Master and Ch. Mate: Master Unlimited COC ( II/2) with minimum 2 years offshore experience.
Chief Engineers: Chief Engineer Unlimited COC (1/2, III/2) with minimum 2 years offshore experience.
Second Mates: Officer In Charge of Navigational Watch COC (II/1, II/3) with
minimum 2 years offshore experience.
Second Engineers: 2nd Engineer COC (1/2, III/2) with 2 minimum 2 yeas offshore experience.
Electrician: ETO COC (1/2,III/6 ) with 2 years offshore experience.
Seaman: Rating forming part of Navigational Watch COC (1/2, II/4) with 2 years offshore experience.
Oiler: Rating forming part of Engineering watch COC (1/2,III/4) with
2 years offshore experience.

Age requirement:
● Officer maximum age of each candidates is 55 age
● Ratings maximum age of 45 age
● Prepared for knowledge in “Good spoken and writing in English.
Посмотреть другие предложения по работе для должности Full Crew For Asd Vessel
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств, , Буксир,
MarineMAN