Работа

Assistant Crew Director

1 $ в месяц
Посадка на судно:
16.12.2019
Продолжительность контракта:
6 MONTHS
Тип судна:
Bulk Carrier
Опыт работы в море
3 контракта и больше на судах похожего типа в должности
Уровень английского
Свободно
Goldenport OdessaПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
International Shipping Company based in Greece with a fleet of Bulk carriers and Container vessels seeks an Assistant Crew Director (with prospects for future promotion to Crew Director) for its recruiting branch office in Odessa / Ukraine.
The ideal candidate should have following credentials:
-Fluent in English oral and written.
-Ex-Mariner.
-Minimum 3 years office experience in similar position.
-Knowledge of STCW/MLC/ISM/ISPS/ISO requirements.
-Computer literacy.
All CVs will be treated in strict confidentiality.

Email your C.Vs at odessa@goldenport.gr
Посмотреть другие предложения по работе для должности Master
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств, , Балкер,