Работа

Master / OIM

650-800 $ в день
Посадка на судно:
26/02/18
Продолжительность контракта:
60 days
Тип судна:
Barge
Экипаж
mixed
Уровень английского
Свободно
Navis Crew ManagementПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
Fleet type: Self Propelled Self Elevated Jack up Barge
Area of Operation: Saudi ARAMCO ASAP
COC: Master unlimited license (STCW Reg. II/2)
Salary per day (USD): 650 – 800
Experience: 24 months Master/OIM RANK experience on Self Propelled Self Elevated Jack Up Barge
Age Limit: 50
Contract Duration: 60 days ON / 45-60 days Unpaid OFF
Trading Area: Abu Dhabi offshore
Visa Type: 2 years Residence Visa will be provided by company.
Salary Terms: 50% salary during Transit (Travel) + Prejoining formalities in UAE (Trainings + Medicals + Visa Formalities)
Important Note: CANDIDATE MUST NOT HAVE PREVIOUS UAE VISA VALID. IF CANDIDATE HAD WORKED IN ABU DHABI OR UAE BEFORE, PREVIOUS VISA CANCELLATION COPY MUST REQUIRE.
Посмотреть другие предложения по работе для должности Master
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств, , Баржа, февраль