Работа

ELECTRICION FOR TANKER

3500 $ в месяц
Посадка на судно:
10.02.2012
Продолжительность контракта:
4
Тип судна:
Chemical Tanker
AlmagestПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
We need fr Greece shipowners good skilled electricion, with seaboard experience in chemical tanker vessels with good command in English language , Duration of contracts 4 months /-1 .

Required positions and offered salaries are as follows

1. ELECTRICIAN ASAP 3500 USD

VESSELS PARTICULARS

TYPE : CHEMICAL TANKER

DWT : 5809

ENGINE TYPE: MAC 8M25

BHP: 2400 KW

FLAG: PANAMA

JOINING PORT : ISTANBUL

JOINING DATE : ASAP

Please forward your c.v with notes to vacansie directly to email : almagest@ukr.net
Посмотреть другие предложения по работе для должности Electrician
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств, , Танкер-химовоз,