Работа

Electrician on PSV DP2

Вакансия размещена: 26.04.2016 13:19
180 $ в день
Посадка на судно:
01.06.2016
Продолжительность контракта:
3 months
Тип судна:
PSV DP2
Вакансия размещена
Navis Crew ManagementПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
ETO
VSL’s type – PSV DP2; Wages – 180 USD per day; Contract Duration: 3  months; Area of sailing – Nigeria; Join date – beginning of June; Comments: The candidate must hold Electrical Engineer’s Unlimited License, DP Maintenance Certificate, BOSIET opito-approved Certificate is required; Minimum obligatory experience – 12 months on DP vessels actual onboard in rank; Age Limit – 45/47 years old; Please apply with: 1. Updated CV with details of sea service and candidate’s signature; 2. COC and Endorsements and all valid STCW training certificates; 3. Passport copy; 4. Seaman book copies of all pages with details of sea service evidence of each vessel as details mentioned on CV; 5. Reference from previous employer; 6. Medical certificate. Send your CVs to crew@navis-odessa.com or get hired faster: http://navis-odessa.com/application-form-online/
Посмотреть другие предложения по работе для должности Electrician
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств,
MarineMAN