Работа

Foreman, Deck Foreman, Welder

100-300 $ в день
Посадка на судно:
15.05.2013
Продолжительность контракта:
2 months on/off
Тип судна:
Cable-layer Vessel
Опыт работы в море
3 контракта и больше на судах похожего типа в должности
Уровень английского
Хорошо и выше
Atlas ProfessionalsПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
Dear Sirs,

We are looking for Deck Foreman, Foreman and welders with pipe/cable lay vessels experience:

Vessel: Shallow water pipe lay barge, 2012 year of build

Embarkation: May 2013

Candidates must have good English, experience onboard of pipe or cable lay vessels (3 contracts minimum).

We offer:

- 2 months on/off rotation
- Stable employment.
- Wage: negotiable, subject o your experience
- Good working conditions.
- Absolutely free of charge service for you.

Please send your application forms to Odessa@atlasservicesgroup.com marked as “Crew with cable/pipe lay experience”
Посмотреть другие предложения по работе для должности Boatswain (Bosun)
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств, , Кабелеукладчик,