Работа

Qualified DP Operators for 2 new build DP2 Shuttle Tanker

500-800 $ в день
Посадка на судно:
URGENTLY
Продолжительность контракта:
negotiable
Тип судна:
DP2 Shuttle Tanker
Район плавания
Brazilian waters
Опыт работы в море
1 контракт и больше на судах похожего типа в должности
Уровень английского
Хорошо и выше
Navis Crew ManagementПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
vessels as follows:
- 2 Masters            500-800 usd per day
- 8 DP Operators       350-450 usd per day
- Electricians         150-200 usd per day
With relevant experience, Full DP license and Offshore Loading Certificates (Phase 1, 2, 3). Candidates must have experience on Shuttle tankers, have very good level of English, Tanker Certificates.
- limit age 55
Flexible on wages and ready to negotiate with the right candidate.
Date for Joining URGENTLY at Korea.
Vessels will trade in Brazilian waters.
Pls revert with CV of suitable cands.
Посмотреть другие предложения по работе для должности Master
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств,