Работа

Technical Inventory Controller on Passenger Ship

Вакансия размещена: 25.08.2021 10:27
1 $ в месяц
Посадка на судно:
05.09.2021
Продолжительность контракта:
4
Тип судна:
Passenger Ship
Вакансия размещена
Columbia Shipmanagement UkraineПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
TECHNICAL INVENTORY CONTROLLER. Passenger vessel 2000 pax, 70000grt. Joining beginning of September. 4:2 months rotation. Officer with 2 stripes. Candidates should have previous experience in AMOS procurement for the ship & onboard stores along with spares. 3rd Engineer license, min 3 years experience as Inventory controller & technical procurement. Fluent in English (written and verbal). Please send your CVs to pax@csm-ua.com
Посмотреть другие предложения по работе для должности Technical Inventory Controller
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств, , Пассажирское судно,
MarineMAN