Работа

Officers for tanker

8500-9000 $ в месяц
Посадка на судно:
30.03.19
Продолжительность контракта:
4 months
Тип судна:
Oil/Chemical tanker
Дедвейт
11000
Экипаж
Mixed
Опыт работы в море
1 контракт и больше на судах похожего типа в должности
Уровень английского
Средне и выше
Glory Maritime ServicesПерейти на страницу крюинговой компании, разместившей эту вакансию
Описание вакансии
OPEN POSITION for Tanker (Oil & Chemical)*MALTESE OWNER:
Joining date - Most probably End of March – Middle of April. Contract durations: 4 months on 4 months off

Master - $8500 - $9,000 / month
Chief Officer - $5500 - $6100 / month
2nd Officer - $2700 - $2900 / month
3rd Officer - $2000 - $2400 / month
Chief Engineer - $8000 - $8600 / month
2nd Engineer - $4400 - $4900 / month
3rd Engineer - $2600 - $2800 / month
TRADING AREA – MED. SEA
REQUIREMENTS:
1) UKRAINIAN NATIONALITY ONLY!
2) ADVANCED LEVEL OIL & CHEMICAL TANKER COCs!
3) GOOD ENGLISH!
4) READINESS TO DEPART FROM ODESSA AIRPORT!
PLEASE SEND YOUR CV ON E-MAIL! SUITABLE CANDIDATES WILL BE RE-CALLED BY US ON NEXT WEEK (12.03-15.03)

OUR CONTACT DETAILS: +38 050 8292228 (10-00 -15-00 from Monday till Friday)- PLS SEND YOUR CV WITH INDICATION OF YOUR POSITION AND TYPE OF THE VESSEL IN THE TOPIC "AB-MTM for bunkering tanker" to our email
glory_crewing@bigmir.net
Посмотреть другие предложения по работе для должности Master
работа на морских судах, торговый флот, трудоустройство, работа на судах, работа в море, срочно уйти в рейс, вакансия для моряка, вакансии от крюинговых компаний и агентств, , Танкер для сырой нефти/нефтепродуктов, март